Preşedinte şi vicepreşedinti

Preşedinte

Judecător Berceanu Manuela Cristina

Vicepreşedinţi

Judecător Mitrache Andrei Cosmin

 

Colegiu de conducere


Judecător Mitrache Andrei Cosmin - membru
Judecător Berceanu Manuela Cristina - membru
Judecător Alexandru Liliana - membru
Judecător Cercel Anamaria Cristina - membru
Judecător Cadea Aurelian Stelian - membru
Judecător Filimon Gabriela Catrinel - membru
Judecător Crăciunoiu Cristina Simona - membru
Judecător Tudor Olteanu Cristiana - membru

Judecător Ghiţă Raluca Elena - membru

SECŢIA I CIVILĂ

Preşedinte secţie

Alexandru Liliana
Grefier şef secţie
Pascu Luciana

Judecători

Alexandru Liliana
Barbu Luminiţa Larisa
Bălteanu Emilia
Cojocaru Florenţa Carmen
Dobrin Rodica Mihaela - delegat
Enăşoiu Irina
Filimon Gabriela Catrinel
Ghiţă Raluca Elena
Grigoraşcu Simona Daniela
Lăloianu Lucia Mariana
Muncioiu Cristina
Popa Viorica
Pătru Alina

Grefieri

Bălţoi Robert Claudiu

Bică Hristina Mădălina

Brezniceanu Elena Corina
Cîrstea Sanda
Coameşu Iolanda
Cornea Andreea Daniela

Dumitru Eliza Florentina
Olteanu Elena
Popa Luminiţa Magdalena

Popescu Eugenia Ionela
Preduţ Allina Nicoleta
Ristea Marina Cristina

 

SECŢIA II CIVILĂ

Preşedinte secţie

Ghiţă Raluca Elena
Grefier şef secţie
Enculescu Daniel

Judecători

Ciolofan Alina
Ciora Gabriela Cristina
Curuia Cristina Iuliana
Glăvan Mariana
Hartmann Tiberiu Ioan - Detaşat Tribunalul Gorj

Nicoliţă Luiza Daiana
Uce Nicoleta Laura

 

Grefieri

Stancu Vali Aurica
Măceşeanu Dorina
Constantin Liminiţa Mirela
Popa Maria
Stoenac Florentina
Ignat Rodica Raluca
Diaconu Mariana
Bogdan Nicoleta
Bălţoi Mirela Carmen
Bădici Claudiu

Secţia de Litigii de muncă şi asigurări sociale

Preşedinte secţie

Cadea Stelian Aurelian
Grefier şef secţie
Creţan Carmen

Judecători

Busuioc Luminiţa
Bîscă Camelia-Alina
Caimac Maria Adriana
Comănescu Cristina-Manuela
Călinescu Irina Olivia
Duchi-Pretorian Oana Mihaela
Gheorghe Ioana-Cristina
Hartmann Maria Roxana
Liţeanu Marilena
Marinescu Alina Mariana
Mititelu Cătălin Constantin
Mitrache Roxana
Savu Mihaela Iuliana
Stăncescu Anca-Anamaria
Vasile Nicoleta
Vărzaru Eugenia
Vişan Silviu Ilie
Vîrlan Valeria

Grefieri

Achim Neluţa
Andrei Mariana Veronica
Boboc Elena
Bordea Ştefan Fabian
Burtea Estera Oana
Cernea Adriana Maria

Ghiţă Liliana Cristina - perioadă determinată
Golaşu Ana
Ilie Florentina
Logofătu Elena Aurelia
Luculescu Dorin Gabriel
Mîndrilă Mirela
Nănău Mariana
Ruşescu Veronica
Samfira-Olaru Diana
Marcu Irina Ştefania
Tudor Mirela Elisabeta
Păun Andreea Claudia - concediu maternitate
Vîlculeţ Aura

Secția Contencios Administrativ şi Fiscal

Preşedinte secţie

Cercel Anamaria Cristina
Grefier şef secţie
Ciontu Violeta

Judecători

Berceanu Manuela Cristina - Preşedinte instanţă
Albu Adela Iliana
Beucă Mariana Laura
Carmen Ilie
Celea Cristina
Chionea Daniela
Condurat Robert Emanoil
Crînguş Dan Romulus
Dinu Nadia Silvia
Gorgăneanu Cornelia Nicoleta

Grecu Dorin Lucian
Groza Anamaria
Harega Cornelia
Minoiu Lican Raluca Floriana
Mudava Simona
Petria Mitran Sorina
Plugărescu Marius Emanoil
Troaca Rodica Mihaela
Stângă Emilia

Stoiculescu Natalia
Ungureanu Cosmin-Ionel
Zuleanu Mihaela

Grefieri

Amza Titica
Florescu Maria Liliana
Giurgiţeanu Steliana Nicoleta
Fiedler Dorina Maria
Ilie Simona Cerasela
Buldur Camelia
Iacob Mihaela Fănica
Vişan Rodica Liliana
Popescu Mihaela Aurelia
Otovescu Elvira Magdalena
Ştomlega Roxana
Popa Vali Elena
Ghiţă Dana Maria
Pătru Monica Georgiana
Goiceanu Lidia Manuela
Gheorghe Cristiana Lavinia - concediu maternitate
Ştefănescu Dana Maria
Boboc Iuliana Maria - concediu maternitate
Cătănoiu Andreea Cristina
Dumitrescu-Vancă Gabriela-Cătălina
Troacă Caragea Livia Lavinia - perioadă determinată

Caragea Georgiana Cristina

Secţia Penală şi pentru cauze cu minori

Preşedinte secţie

Crăciunoiu Cristina Simona
Grefier şef secţie

Păuna Constantina Loredana

Judecători

Mitrache Andrei Cosmin - Vicepreşedinte instanţă

Bîrdău Gheorghe
Cazacu Andreea Mona
Chiriţă Dorian
Chiurtu Rodica Greta
Chircuși Nicolae-Cătălin
Cîrlogea Angelica - delegat de la Tribunalul Dolj
Constantin Luis
Croitoriu Cătălina Genua
Cîrstea Marcu Aurelian
Dumitrescu Paulică
Florea Elvis
Grigorie Ionel
Marinaş Sorina Iolanda
Meleacă Mirtha Elena
Mudava Ionuţ
Oţel Simona Maria
Popa Cristian Daniel
Spiridon Ana Maria
Stănilă-Dan Verginica
Stoian Elena Daniela
Trifănescu Valentina
Tudor Olteanu Cristiana
Veselin Florin Cristian
Zăvălaşi Doina-Gabriela     

Grefieri

Dimulescu Bogdan Ionut

Ilie Florian Ştefan
Luculescu Dorina
Vlad Mariana Gabi
Iordache Daniela
Urziceanu Florentina
Vaicăr Simona Cecilia
Condoiu Sofia
Anghelescu Oana
Badea Iuliana
Dinu Aura Meda
Stoica Paula Valerica
Dinuţu Vasilica
Ignat Marian
Basangeac Liana
Dumitru Ştefan Cătălin
Roman-Gioagă Adriana Florentina
Porojnicu Catană Angelica
Ţacu Bogdan Florin
Groza Constantin Cosmin
Bătănoiu Alina Olimpia
Dumitraşcu Irina Lavinia
Beul Claudiu
Frumuşelu Robert Sorin
Bîzoi Maria Daniela
Stanciu Florina Laura
Sfîrlează Gherghina
Tuţuleasa Bogdan Tiberiu

Asistent al judecătorului

Bică Alina Florentina
Buzata Monica Ioana
Cean-Cosmulescu Andreea Maria
Defta Iulia Lavinia
Durlă Andreea Gabriela
Glugă Adriana Mihaela
Ionișor Simona Alexandra
Pîrvu Cristian Vlad
Moraru Anreea Maria
Ștefănescu Mihnea Răzvan
Preoteasa Anca
Zanfir Silviu Marian

Compartiment arhivă - registratură

Grefier arhivar şef

Gavrilă Marinela

Grefier arhivar

Văduva Lucica
Ciurea Tudor
Cucu Iuliana
Dincă Daniela Camelia
Tănase Aurelia Mihaela
Cîrstoiu Marinela Loredana
Dogaru Mariana
Popescu Maria Violeta
Lupu Dragoş
Ancuţescu Marinela
Ştefan Carmen
Ancuţescu George Cristian
Ciocan Mihaela Florentina
Jianu Ana-Maria
Uţescu Loredana Tatiana
Cucu Alexandra

Agenţi procedurali

Diaconu Constantin
Văduva Maria
Iliuță Ștefan
Călin Nicu

Ghiţă Mic Mihai

Aprozi

Simion Maria
Niţescu Vasilica Lidia
Purcaru Mihaela

Conducători auto

Ducu Florentin
Manda Marius
Balaci Marius
Cîrstea Ștefan

Personal contractual

Ciocan Anton - muncitor
Coteanu Marinel - muncitor

Compartimentul economico - financiar

Sorin Marcu - manager economic
Ștefan Chiriac - consilier superior
Gabriel Gîdea - consilier superior
Vali Ilie - expert superior
Ogarcă Anda Ariana - expert superior
Daniela Elena Hobeanu - expert superior
Alin Diaconescu - consilier superior resurse umane
Andrei Stefan Mihalache - consilier superior resurse umane
Liviu Mîndrila - expert birou informatii publice
Florentina Adriana Marcu - expert birou informatii publice
Adrian Săbiescu - referent superior
Stancu Mircea Sabin - inginer constructor

Biroul informatică

Claudiu Ştefan Ţăndăreanu - specialist IT şef
Marian Sorin Grigorie
Ileana Ignat
Iilmas Arif
Florentin Constantinescu

Cabinet

Barbu Ion - prim-grefier
Hagiu Simona Steluţa
Enculescu Constantina

Dincă Dragoş Constantin - Grefier statistician